+48 77500 05 35
Usługi

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu dedykowanych platform e-commerce dla Klientów rynku B2C i B2B.

Oferujemy zarówno dedykowane rozwiązania e-commerce, jak i oparte o platformę Magento. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi począwszy od audytu, poprzez strategię i projektowanie, aż po wdrożenie, integrację, utrzymanie i rozwój platformy.

Nasza firma analizuje trendy w branży ecommerce, co pozwala dobrać odpowiednie rozwiązania, dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. Przykładamy szczególną uwagę do wygody korzystania ze sklepu (UX), a także tworzymy projekty graficzne, które wyróżnią Twoją firmę, spośród innych przedsiębiorstw.

Nasze rozwiązania wyróżnia między innymi prostota obsługi, możliwość integracji z dowolnym oprogramowaniem, wysoki poziom bezpieczeństwa i skalowalność.

Najważniejsze etapy procesu wdrożenia rozwiązania e-commerce:

  • Analiza - na tym etapie poznajemy potrzeby biznesowe klienta, potencjalnych kupujących a także konkurencję. Dużą uwagę poświęcamy również poszukwianiu szans na zwiększenie automatyzacji sprzedaży i znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania odpowiadającego potrzebom klienta.
  • Projektowanie UX - na podstawie danych uzyskanych w etapie analizy oraz doświadczenia biznesowego klienta tworzymy strategię wprowadzania sprzedaży w kanał e-commerce.
  • Projektowanie graficzne - na podstawie projektów przygotowanych w drugim etapie projektujemy szatę graficzną wyróżniającą się na tle konkurencji i przyjazną konsumentom.
  • Wdrożenie i integracje - zwykle etap ten trwa najdłużej. W ramach tego etapu realizujemy wszystkie założone funkcjonalności oraz integrujemy rozwiązanie z innymi systemami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie. W ramach tego etapu przeprowadzamy również testy funkcjonalne i wydajnościowe.
  • Asysta techniczna i rozbudowa - w ramach tego etapu wspieramy klienta w utrzymaniu systemu, prowadzimy prace optymalizacyjne i rozwojowe.