+48 77500 05 35
Usługi

Specjalizujemy się we wdrożeniach TYPO3. Jest to najbardziej zaawansowany CMS klasy Enterprise na licencji open-source.

TYPO3 to system zarządzania treścią, który z uwagi na stopień zaawansowania oraz możliwości rozbudowy, jest wykorzystywany przez największe firmy i instytucje na świecie m.in. takie jak Lufthansa, UNESCO, HP, Phillips, Airbus, Amnesty International, WWF, Ford, Real, Unicef, Lidl, Douglas, Pizza Hut, Trybunał konstytucyjny, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i wiele innych.

TYPO3 Pozwala na zaawansowane edytowanie struktury strony i zarządzanie nią, łatwe dodawanie treści i dodawanie użytkowników. TYPO3 to system godny polecenia także ze względu na brak opłat licencyjnych oraz ogromną ilość sprawdzonych dodatków.

Oferujemy wdrożenia TYPO3, polegające zarówno na tworzeniu serwisów internetowych od podstaw, jak i na migracji z innych systemów CMS.

Jako jedna z niewielu polskich firm, możemy zaoferować wdrożenie od A do Z, wraz ze szkoleniami z obsługi systemu, obsługą powdrożeniową i zaawansowanym doradztwem.

System TYPO3 to stabilny, szybki i bezpieczny CMS, dlatego zaufały mu największe firmy. Mimo tego, że oferuje on tysiące opcji, korzystanie z panelu administracyjnego jest bardzo proste.