+48 77500 05 35
Usługi

Portal internetowy to szczególny typ serwisu internetowego ze względu na swoją złożoność i dedykowaną specyfikę.

Zajmujemy się budową portali korporacyjnych, społecznościowych, turystycznych, tematycznych i innych, uwzględniając zróżnicowane i kompleksowe potrzeby ich użytkowników.

Portale internetowe budujemy w oparciu o TYPO3 lub Liferay. Są to rozwiązania typu open source (bez opłat licencyjnych). TYPO3 jest to najbardziej zaawansowany CMS klasy Enterprise. TYPO3 jak i Liferay dedykowane są zarówno dla dużych korporacji, jak i dla małych firm czy organizacji państwowych.

Wdrażane rozwiązania to wynik wieloletniego doświadczenia współpracy z Klientami różnych branż. Każde wdrożenie poprzedzone jest analizami procesów biznesowych, funkcjonalnych, jak i technologicznych.

Najważniejsze etapy procesu wdrożenia portalu internetowego:

  • Analiza wymagań - na tym etapie analizujemy potrzeby biznesowe klienta i proponujemy optymalne rozwiązanie.
  • Projektowanie UX - na podstawie danych uzyskanych w etapie analizy oraz doświadczenia biznesowego klienta tworzymy prototyp funkcjonalny, czyli makiety portalu.
  • Projektowanie graficzne - na podstawie projektów przygotowanych w drugim etapie projektujemy szatę graficzną wyróżniającą się na tle konkurencji.
  • Wdrożenie - zwykle etap ten trwa najdłużej. W ramach tego etapu realizujemy wszystkie założone funkcjonalności. W ramach tego etapu przeprowadzamy również testy funkcjonalne i wydajnościowe.
  • Asysta techniczna i rozbudowa - w ramach tego etapu wspieramy klienta w utrzymaniu systemu, prowadzimy prace optymalizacyjne i rozwojowe.