+48 77500 05 35
Outsourcing IT

Outsourcing IT

Outsourcing IT

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oferujemy outsourcing IT. Można u nas wynająć pojedynczych pracowników, a także całe zespoły projektowe (TaaS), zlecić do wykonania projekt informatyczny, jak również wziąć w leasing naszych pracowników. Dzięki temu dostęp do wykwalifikowanych kadr jest znacznie prosty, bez względu na czas i miejsce pracy. Naszą specjalnością jest:Outsourcing

Realizacja projektów IT

Projekty IT łatwiej zakończyć z sukcesem współpracując z doświadczonymi praktykami. Aspello realizuje zlecone zadania w zakresie projektowania, wykonania, testowania części programu lub jego całości. Wdrażamy również przygotowane przez nas rozwiązania w firmie u klienta. Wystarczy zlecić nam wykonanie projektu, a my zajmiemy się szczegółami: dobierzemy kadry, zaprojektujemy rozwiązania, przetestujemy pomysły.

Wykonujemy całe systemy informatyczne jak również poszczególne ich elementy.

Leasing

Leasing pracowników IT

Poszukiwanie odpowiednich pracowników w branży IT to nie lada absorbujące zajęcie. Aspello oferuje dostęp do wykwalifikowanych kadr, z doświadczeniem i praktyką w realizacji projektów. Dzięki bogatej bazie pracowników klient sam wybiera sobie ludzi, którzy będą odpowiedzialni za jego zlecenie. Umożliwiamy ich wynajęcie na czas realizacji projektu lub tylko jego części. Nasi ludzie mogą pracować zdalnie lub na miejscu – w siedzibie klienta.

Jesteśmy elastyczni w zakresie modelu współpracy.

Team

Leasing zespołów projektowych

Zakres niektórych projektów sprawia, że pojedyncze osoby nie wystarczają – potrzebny jest cały zespół. Aspello oferuje usługę wynajmu zespołów projektowych (Team as a Service). Klient sam decyduje o jego składzie, wybierając ludzi na podstawie ich CV oraz prowadzonych rozmów kwalifikacyjnych.

Przez ustalony wcześniej okres czasu zespół pracuje jedynie nad wskazanymi przez klienta zagadnieniami.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Gwarantujemy wyłączność, dyspozycyjność i pełne zaangażowanie leasingowanego zespołu
 • Oszczędzamy czas i pieniądze klientów, dzięki korzystnym formom rozliczeń i szybkiej rekrutacji
 • Bierzemy odpowiedzialność za oferowany zespół lub ludzi oraz za wypracowany przez nich efekt końcowy
 • Dzielimy się praktyczną wiedzą i umiejętnościami z wielu zakresów IT, a także pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze rozwiązania
 • Posiadamy bogatą bazę programistów i testerów
Modele rozliczeń


Jak rozliczamy prace?

Naszym klientom oferujemy dwa modele rozliczania prac: Fixed Price (stała cena) lub Time & Material (za wykonane prace i poświęcony czas). Wybór odpowiedniego modelu rozliczeń powinien opierać się na uprzedniej analizie założeń.

Zazwyczaj model Fixed Price wybierany jest w przypadku outsourcingu projektów IT, natomiast sposób rozliczeń Time & Material w przypadku leasingu pracowników lub zespołów projektowych.

Fixed Price

Klient na etapie podpisywania umowy dokładnie wie, z jakimi kosztami będzie się wiązało wykonanie jego zlecenia. Cena nie ulega zmianie, jest oparta o kalkulację kosztów na podstawie dostarczonej specyfikacji. Harmonogram prac jest integralną częścią umowy.

Kiedy warto wybrać ten sposób rozliczeń?

 • Projekt jest ograniczony czasowo i finansowo – ma sztywne deadlines i zamknięty budżet
 • Projekt ma jasno określoną specyfikację i wymagania, które nie ulegną zmianie
 • Zamawiający nie chce ponosić ryzyka finansowego i generować dodatkowych kosztów

Time & Material

Elastyczny sposób rozliczeń stosowany często przy projektach w metodologii SCRUM. Rozliczenie następuje w ustalonych wcześniej cyklach, koszty są naliczane w oparciu o raporty realizacji. Są one dokumentacją ilości poświęconego czasu oraz wykorzystania kadry Aspello do realizacji tego konkretnego projektu. Całkowita kwota może ulegać zmianom.

Kiedy warto wybrać ten sposób rozliczeń?

 • Pełna kontrola poszczególnych etapów tworzenia projektu
 • Wykorzystywany przy złożonych projektach
 • Dostosowany do zmieniających się potrzeb biznesowych klienta